Wedding Creation to agencja ślubna, która powstała z pasji i doświadczenia.
Marlena Popis, konsultantka ślubna z wieloletnim stażem postanowiła zaprosić do swojego zespołu specjalistkę od rozpoznawania potrzeb klientów oraz stylistkę mody i sztuki. Połączenie tak różnych, a jednocześnie uzupełniających się osobowości gwarantuje, że dzień Waszego ślubu będzie przygotowany perfekcyjnie.

Marlena Popis
Marlena Popis

Właścicielka i założycielka Wedding Creation. Przyjaciółka oraz doradczyni wielu Par w pokonywaniu drogi do najpiękniejszego dnia swojego życia. Po ponad trzech latach pracy przy kilkudziesięciu projektach w jednej z pierwszych agencji ślubnych w Polsce, postanowiła wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności i organizować śluby i wesela jako samodzielna konsultantka.

Marlena z wielkim zaangażowaniem organizuje wesela i wie już dobrze, jakie niespodzianki mogą pojawić się na drodze do przygotowania perfekcyjnego dnia ślubu i jak sprawić, by wszystko wyszło tak, jak zostało zaplanowane. Jest mistrzynią prowadzenia wielu spraw równolegle, a umiejętność szybkiego reagowania nie pozwala dopuścić do jakiegokolwiek potknięcia.

Prywatnie amatorka tańca, miłośniczka książek, pasjonatka rozwoju osobistego i zdrowego odżywiania. Właścicielka 5-letniej kotki.

Katarzyna Barylak
Katarzyna Barylak

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziale filologii francuskiej oraz Uniwersytetu w Bordeaux. Od kilku lat mieszka i pracuje we Francji. Rok temu przeprowadziła się na Korsykę, gdzie założyła stowarzyszenie polsko-korsykańskie. Jak nikt inny zna turystykę i hotelarstwo na Korsyce, gdyż na co dzień zajmuje się organizacja wycieczek Polaków na tę piękną wyspę oraz sama pracuje w hotelu w Ajaccio, który przyjmuje wielu gości oraz organizuje wesela.

Kasia pomoże przetłumaczyć wszystkie papiery oraz rozwiązać każdy problem jaki może się pojawić związku ze ślubem poza granicami kraju. Komunikatywna, uśmiechnięta i zawsze pomocna sprawi, że ślub na Korsyce będzie niezapomnianym przeżyciem.

Anna Magdalena Bernat
Anna Magdalena Bernat

Konsultantka artystyczna - ukończyła studia plastyczne, obecnie studentka ostatniego roku na kierunku mgr animator i manager kultury. Dzięki swoim zdolnościom manualnym i kreatywności otrzymała liczne wyróżnienia i nagrody w wielu konkursach artystycznych. Założycielka bloga Anna ANTJE, na którym od trzech lat, dzieli się z czytelnikami swoją pasją i wiedzą z zakresu sztuki i mody.

Doskonale zna się na stylach i aktualnych trendach, nie tylko w świecie mody, ale również w dziedzinie dekoratorstwa. Jej wiedza, wyczucie stylu i umiejętności przekładania wizji na papier z pewnością pomogą wybrać każdej młodej parze najbardziej odpowiedni dla nich temat oraz styl przewodni wesela.

Prywatnie amatorka fotografii, pasjonatka designu i architektury wnętrz.