13.05.2015
Marlena Popis
639 wyświetleń

Kolor przewodni, kolor dodatkowy, styl kolorystyczny – dziś wesele rozpoczyna się od wyboru stylu, wokół którego będziemy się obracać. Nie wyobrażamy sobie przyjęcia czy stylizacji Panny Młodej, bez wyraźnego ukierunkowania na wybrany odcień. Dziś trochę na temat kolorów dominujących w 2015 r.

Po burzy w poprzednich latach na intensywne, nasycone kolory, często widziane w elementach folkowych, powracamy do spokojnych, przymglonych trendów.

W tym roku weselny szał opanował styl rustykalny. Naturalne, niekiedy specjalnie postarzane elementy królują na ślubnych przyjęciach. Nie dziwi nas więc fakt, że pastele wróciły do łask. Tym razem niekoniecznie w odcieniach ciepłego różu, brzoskwini czy fioletu, ale zimne, pastelowe odcienie szarości i błękitu. Największą popularnością cieszy się jednak mięta, która już w tamtym roku zaczęła pojawiać się na weselnych stołach. Swoją lekkością upiększa nie tylko stoły i elementy wystroju wnętrz, ale przede wszystkim ubiory Panny Młodej. I wychodzi jej to nadzwyczaj świetnie.

Ciekawym, i do tej pory niedocenionym kolorem w ślubnych trendach, okazała się marsala. Ta zimna, nieco przymglona odmiana bordo, dodaje charakteru przyjęciu w niejednej scenerii. Nieco przybrudzona, niedoskonała idealnie wpasowuje się w naturalny styl rustykalny, a użyta w dodatkach Panny Młodej podkreśla jej urodę.
tiffanyblueandwhite2
5e7cecef71e8b22eeb35657ed67cff8e

marsalaweddinginspiration-1024x1024_201412141148523

korzystałam z: snippetandink.com, weddingsillustrated.net, gigmasters.com.

 

Komentarze

komentarzy

Plakat
Marlena Popis