styl baśniowy

W każdym z Nas jest odrobina dziecka. Ślub to moment, kiedy możemy puścić wodzę fantazji i poczuć się tego dnia jak księżniczka czy książę. Organizując wesele w stylu baśniowym mamy nieograniczone możliwości i tylko od nas zależy do jakiej krainy zechcemy się przenieść. Czy będzie to pałac księżniczki z „Krainy Lodu”, czy może raczej tajemniczy las lub ogród „Alicji z Krainy Czarów”.

Miejsce

Idealnym miejscem na organizację wesela w stylu „Alicji z Krainy Czarów” będzie ogród.

Dekoracje

Dekoracje weselne w stylu „Alicji w Krainie Czarów”, powinny nawiązywać do tematyki związanej z lasem lub ogrodem. Na stołach zamiast bieżników dekoracyjny mech, bukiety kwiatów, zastawa i meble w stylu vintage, kryształowe żyrandole lub ozdobne świeczniki w kolorze starego złota. W przypadku organizacji wesela we lokalu, magiczny i tajemniczy klimat nadamy wnętrzom poprzez ustawienie w nim drzew i dużej ilości kwiatów, zaś światło i dym stworzą bajkowy nastrój.

Suknia ślubna

Najbardziej wpasowującymi się w klimat bajkowy, będzie suknia typu księżniczka, z dopasowanym gorsetem i rozkloszowanym dołem. W przypadku „Alicji z Krainy Czarów” doskonale sprawdzą się suknie długości midi, z wieloma warstwami materiału, na przykład tiulu. Sam gorset nie powinien zawierać zbyt wielu aplikacji, mogą go zdobić delikatne kryształki lub koronki. Ważne, by Nasza kreacja wyglądała lekko i dziewczęco.