styl zimowy

Przyjęcie weselne w zimowej scenerii to z pewnością niezapomniany wieczór, w otoczeniu eleganckiej bieli i kryształów. Jest to świetna alternatywa nie tylko dla stylu baśniowego, ale również glamour.

Miejsce

Idealnym miejscem na organizacje zimowego przyjęcia, będzie np. jasna, przestronna sala balowa w pałacu.

Dekoracje

Dekoracje zimowe powinny tworzyć bajkowy nastrój. Głównymi elementami dekoracyjnymi będą płatki śniegu, sople lodu, białe, delikatne kwiaty oraz kryształy i szkło, które doskonale odbija światło. Kolorem dominującym będzie biel, a jako jej dopełnienie, świetnie sprawdzi się błękit. Na stołach okrytych białymi obrusami, zamiast bukietów kwiatów, gałązki drzew otulone śniegiem i diamencikami iskrzącymi się w świetle świec. Zastawa, najlepiej śnieżno biała, klasyczna ze srebrnymi sztućcami. Fantastycznym uzupełnieniem wesela w stylu zimowym, będą lodowe rzeźby, świece w przejrzystych wazonach ustawionych w różnych częściach sali oraz niebieskie oświetlenie sali.

Suknia ślubna

Decydując się na ślub zimą, musimy pamiętać o okryciu wierzchnim. W przypadku Panny Młodej, będzie to biały płaszczyk, pelerynka lub futerkowa etola. Wybierając suknie powinnyśmy kierować się przede wszystkim typem sylwetki jaki posiadamy. Dlatego też, niezależnie od fasonu sukni na jaki się zdecydujemy, przepięknie podkreślą jej zimową aurę wszelkiego rodzaju błyszczące aplikacji, takie jak kryształki, diamenciki czy perełki naszyte np. na gorset. Ze względu na porę roku, rewelacyjnie sprawdzą się również proste, dopasowane suknie z długim rękawem i delikatną kolią.