in the garden

Z pewnością większość z nas marzy o weselu zorganizowanym w ogrodzie, w otoczeniu pięknych kwiatów, śpiewu ptaków, na świeżym powietrzu. Przygotowując wesele w ogrodzie możemy puścić wodzę fantazji, organizując na przykład przyjęcie w scenerii niczym ogród z „Alicji w Krainie Czarów”, bądź cofając się do lat 20. w nieco bardziej eleganckim stylu.

Miejsce

Organizując przyjęcie weselne w ogrodzie, powinniśmy przede wszystkim wziąć pod uwagę jaki styl jest nam najbardziej bliski. Jeśli chcemy by wesele miało charakter glamour, idealnie sprawdzi się przepiękny ogród przy pałacu, jeśli zaś chcemy zorganizować wesele w stylu rustykalnym, fantastycznie sprawdzi się nieco surowy ogród np. w stylu angielskim.

Dekoracje

W kwestii dekoracji, kluczową rolę pełni również styl, w którym zdecydujemy się zorganizować wesele.
W przypadku przyjęcia w stylu rustykalnym dominować będą naturalne, surowe, niedoskonałe wręcz formy i materiały. Nie ma tu miejsca na nudę, liczy się chaos i zabawa. Zamiast krzeseł świetnie sprawdzą się drewniane ławy. Stoły pokryte lnianymi obrusami, przyozdobione bukietami z polnych kwiatów i traw, umieszczone w szklanych, kolorowych butelkach lub glinianych dzbanach.. Przymocowane na gałęziach drzew słoiki ze świecami, posłużą nam jako lampiony, które po zmroku, przepięknie oświetlą nam całe otoczenie niczym świetliki.
W odniesieniu zaś do stylu np. glamour czy vintage, dominować będzie bogactwo oraz doskonała jakość tkanin i mebli. Na stołach, bukiety róż i hortensji oraz sznury pereł, okalające szlachetnie zdobione świeczniki. Drzewa i krzewy przyozdobione tysiącem, migoczących światełek sprawią, że tego wieczoru my i nasi goście, poczujemy się jak w bajce.

 

Suknia

Komentarze

komentarzy