12.06.2015
Marlena Popis
1 234 wyświetleń

Na Bridal Fashion Week pojawiają się niesamowici projektanci. Zachwycają odbiorców nietuzinkowymi projektami. Niektórzy szokują swoją fantazją, inni zaś pokazują idealnie elegancką prostotę. Do tej drugiej grupy należy Christos, którego kolekcję przedstawimy Wam w tym tygodniu.

Wydawać mogłoby się, że kolekcja Christos nie różni się od tradycyjnych sukni ślubnych w każdym salonie. Jednak jest to mylne zdanie. Suknie Christos urzekają zwiewnością, tiulowe falbany i delikatne błyskotki ozdabiają klasyczne fasony kreacji.

Kolekcja swoją elegancją może odzwierciedlić duszę niejednej przyszłej Panny Młodej. Christos zdaje sobie sprawę, że każda kobieta mimo delikatności chciałaby również wyglądać bardzo atrakcyjnie. Ze względu jednak na okoliczności może kusić wzrok odbiorców tylko subtelnie, dlatego pokazanie obojczyków jest kompromisem pomiędzy zmysłowością a szykownością.

Naszym zdaniem, Christos stworzył naprawde wspaniałą kolekcję. Każda Panna Młoda wyglądałaby w jego kreacjach bardzo gustownie i wyśmienicie. Przejrzystość kolekcji jest otwarta na każde wymagania Pań, które chcą zachwycać swoją osobą.

Kreacje projektanta wspaniale nadają się na śluby plenerowe, w szczególności na plaży czy w ogrodzie. Ich zwiewność pozwala na swobodę i wygodę, ale przede wszystkim na urokliwy wygląd Panny Młodej w jej wymarzonym dniu.

04 03 02 01

 

 

09(zdjęcia ze strony) http://www.brides.com/wedding-dresses-style/bridal-runway-shows/2015/04/new-christos-wedding-dresses-2016-spring#slide=1

Komentarze

komentarzy

Plakat
Marlena Popis