28.05.2015
Marlena Popis
1 240 wyświetleń

Na najsłynniejszym pokazie sukien ślubnych pokazano najnowsze kolekcje najbardziej znanych i renomowanych projektantów, marek i domów mody na świecie. Zachwycające, nowatorskie, eklektyczne! Tak możemy nazwać kolekcję Houghton, którą chcemy Wam pokazać w tym tygodniu. To będzie bardzo ciekawy rok w modzie ślubnej na świecie.

Każda Panna Młoda marzy, by w najważniejszym dniu życia wyglądać oszałamiająco. Dlatego też często szukamy nieszablonowych rozwiązań. Kolekcja Houghton spełnia oczekiwania kobiet, które są odważne i lubią zabawę ze swoim strojem.

Te niekonwencjonalne suknie ślubne mogą świadczyć o chęci prowokacji projektantki. Szaleństwo koronek sprawia, że kreacja aż krzyczy, żeby na nią spojrzeć i się nią zachwycać. Nikt nie wątpi, że Panna Młoda wygląda bardzo w niej bardzo zmysłowo.
Ekstrawagancja i elegancja sukienek dwuczęściowych sprawia,że wszystkie panie czują się bardzo wygodnie w nietypowym stroju, a zarazem wyglądają oszałamiająco i przyciągają wzrok każdego. Czysta i nieskazitelna biel pokazuje prostotę, a zarazem dziewczęcą swobodę każdej kobiety.

Naszym zdaniem kolekcja Houghton jest dość kontrowersyjna i z pewnością nie każdy ujrzy siebie w tej kolekcji na białym dywanie. Niewątpliwe jest jednak, że dodaje mnóstwa uroku każdej Pannie Młodej, która uwielbia szaleństwo i chciałaby w dni ślubu wyglądać inaczej niż na tradycyjnej uroczystości zaślubin. Od nas punkt za niesztampowość i odwagę.

kolaż 4 kolaż 5 kolaż 6 kolaż 7 kolaż 8 kolaż 9 kolaż 1 kolaż 2 kolaż 3

 

zdjęcia ze strony: http://www.brides.com/wedding-dresses-style/bridal-runway-shows/2014/04/new-houghton-wedding-dresses-2015-spring#

Komentarze

komentarzy

Plakat
Marlena Popis