23.04.2019
Marlena Popis
1 557 wyświetleń

Weselne znaki, tablice, litery to świetny sposób na uatrakcyjnienie ślubu oraz przyjęcia weselnego. Zwracają uwagę, rozśmieszają, a niekiedy wzruszają. Styl znaków może być dowolny, od rustykalnych, ogrodowych, przez eleganckie, aż do romantycznych tabliczek. Wszystko zależy od stylu Waszego przyjęcia oraz upodobań.

Nie ma żadnych zasad co do stylu, rozmiaru, koloru czy charakteru znaków, które chcielibyście użyć. Mogą być użyte jako znaki drogowe, kierujące gości w odpowiednią stronę. Mogą służyć jako banery, ulotki, czy po prostu jako elementy dekoracji fotograficznej. Znaki, tablice na weselu mogą być świetnym sposobem na wyrażenie swoich uczuć do ukochanego, podziękowań za przybycie gości, czy zaproszenie do zabawy. A teraz wybierzcie znaki, które Wy chcielibyście widzieć na swoim weselu.

Znaki drogowe, czyli podpowiadamy gościom, w którą stronę mają się udać

0202

Tabliczki dla dzieci, czyli jaką rolę mają najmłodsi

03
Sesja foto, czyli jak urozmaicić weselne zdjęcia

04

05

Zdjęcia użyte ze stron: onewed.com, ourhobbytoyourhome_wedding.theweddingmile.com, weddingchicks.com, creditcrunchbride.wordpress.com, makeitperfect.pl, offbeatbride.com, imaginethatwedding.com, zamarzenianiekaraja.pl, mojewielkiewiejskiewesele.blogspot.com/, pobieramysie.pl, superweddings.wordpress.com

Komentarze

komentarzy

Plakat
Marlena Popis