styl glamour

Słowo glamour oznacza blask, urok… Wesele w tej formie, powinno emanować wytwornością. To przyjęcie w iście królewskim stylu dlatego, nie może zabraknąć na nim diamentów, szlachetnych tkanin i kwiatów.

Miejsce

Idealnym miejscem na organizacje wesela w stylu glamour będą pałace lub hotel. Miejsca urządzone z klasą i przepychem.

Dekoracje

Podobnie jak miejsce, tak i dekoracje powinny być pełne elegancji. Droga do sali balowej oraz schody usłane płatkami róż. W stylu tym, skupiamy się na najdrobniejszych detalach, które nadadzą naszemu przyjęciu luksusu i prestiżu. Kryształowe żyrandole, bogato zdobiona zastawa stołowa. Na stołach bukiety, przyozdobione delikatnymi perełkami oraz liczne świece. Kwiatami, które najbardziej wpasują się w klimat glamour będą róże, hortensje, lilie calla lub storczyki. Najlepiej sprawdzą się te, w wyrazistych kolorach, takich jak: czerwień, amarant czy fuksja, bądź te w klasycznej bieli. Oświetlenie sali powinno tworzyć romantyczny nastrój i czar, a jego barwa, odpowiadać np. kolorowi przewodniemu wesela.

Sunia ślubna

Sukienka w stylu glamour, podobnie jak całe przyjęcie weselne powinna oczarować naszych gości klasą i stylem. Powinna to być stosunkowo prosta, długa sukienka, wykonana z najwyższej jakości materiałów. Idealnie sprawdzą się tu skromne sukienki z podkreśloną talią oraz suknie z baskinką.