styl morski

Styl morski powinien w pełni oddawać charakter morza i tego co z nim związane. Organizując wesele w tym stylu, skupimy się głównie na motywie wody, portu i plaży.

Miejsce

Idealnym miejscem na organizacje wesela w stylu morskim jest jasny lokal, przy plaży, najlepiej z widokiem na morze lub inny akwen wodny.

Dekoracje

Elementami dekoracji wesela w tym stylu, będą przede wszystkim muszle, rozgwiazdy, liny, kotwice, piasek oraz lampy naftowe, które ustawione na stołach, stworzą wieczorem niezwykły klimat. W rogu sali, możemy powiesić siatki rybackie, do której nasi goście, będą mogli przymocowywać zdjęcia polaroid, zrobione podczas naszego przyjęcia. Stoły okryte białymi obrusami, zaś bieżniki w kolorze przewodnim naszego wesela. Jako winietki doskonale sprawdzą się np. muszle małży. W bukiety kwiatów wkomponujemy rozgwiazdy i amonity kredowe. Kolorami, które najlepiej oddadzą styl morski będzie biel, granat, błękit, turkus oraz morska zieleń.

Suknia ślubna

Suknia ślubna w stylu morskim, powinna być przede wszystkim lekka i zwiewna, o zimnej kolorystyce, zaś biżuteria w odcieniu srebra. Elementem dekoracyjnym sukni, który idealnie wkomponuje się w styl morski będą wszelkiego rodzaju perły. Przepięknym dopełnieniem naszej fryzury będą broszki i opaski z drobnymi rozgwiazdami i muszelkami.